Odzież z USA – Hurtownia Odzieży Używanej Rock-Mix

Hurtownia odzieży używanej Rock-Mix istnieje na polskim rynku już od 9 lat. Od 2008 roku stale poszerzamy nasz asortyment o nowe kategorie i akcesoria.Oferujemy bardzo dobrej jakości hurt odzieży używanej z USA, ręcznie selekcjonowany w Stanach. Chcemy Wam dostarczać modnych, wyjątkowych i niepowtarzalnych ubrań, które zachwycą każdego swą doskonałą jakością, trwałym materiałem i bogatą gamą kolorów. To właśnie ze Stanów wywodzi się bardzo wiele znanych nam i cenionych marek, które jako pierwsze wnoszą nowe trendy do świata mody. Tak unikalną i niespotykaną odzież z USA dostarcza nasza hurtownia online.

Nie prowadzimy sprzedaży za pośrednictwem własnych sklepów stacjonarnych. Segregacja odzieży według płci, kategorii, rozmiaru oraz sezonowości odbywa się bezpośrednio w Stanach Zjednoczonych i taki towar trafia bezpośrednio do Ciebie, do Twojego sklepu. W naszej hurtowni można spotkać wysokiej jakości odzież z metkami, marek takich jak: NIKE, Gap, Adidas, H&M, The Children’s Place, Mary-Kate and Ashley, Tommy Helfiger i wiele innych.

Abyś mógł przekonać się do naszej wyjątkowej oferty na hurtową odzież dla dzieci i dorosłych, przygotowaliśmy możliwość sprawdzenia paczek. W przypadku, jeśli odzież nie spełni Twoich oczekiwań, w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki możesz dokonać zwrotu.

Prowadzimy wyłącznie sprzedaż online. Zakupu można dokonać już od 10kg. Jeśli potrzebujesz więcej informacji bądź chciałbyś zrealizować zamówienie, skontaktuj się z nami telefonicznie pod nr tel. +48 722-230-200 lub przez e-mail: biuro@rock-mix.pl

Scroll Up